Alkima logo
Сервіси
Кар'єра
контакти

Хто ми?

Хоча alkima WEB & DESIGN® - це все ще молода компанія, кожен з нас пройшов довгий шлях кар’єри та встиг набути досвіду у найрізноманітніших сферах. Різноманітність досвіду дає нам необхідну компетентність і робить нас унікальними у співпраці. Незалежно від того, яка у Вас проблема, ми знайдемо для Вас рішення.

Ми консультуємо та впроваджуємо все для розробки програмного забезпеченняхостингуUI/UX дизайну та електронної комерції загалом для наших клієнтів по всьому світі. Наша команда швидка, уважна до деталей та креативна!

Ми розглядаємо себе як цілісного партнера, тому що завжди знаходимо спосіб отримати найкращий результат для Вашого проєкту. Наші внутрішні процеси розроблені таким чином, щоб Ви відчували турботу та безпеку, тоді як кожна Ваша ідея та вимога сприймаються та обробляються в процесі впровадження.

Ми завжди поруч з Вами!

main-image
secondary-image1
secondary-image2
secondary-image3

Чому ми?

Наш принцип - це особистий підхід і тісна співпраця з нашими клієнтами. Тим самим ми інтегруємося в структуру Вашої компанії, щоб бути ще ефективнішими!

Це означає, що проєкт замовника сприймається нами як власний проєкт alkima WEB & DESIGN ®.

Наша мета - співпрацювати з нашими клієнтами в довгостроковій перспективі та надавати постійну підтримку.

Зв’яжіться з нами та переконайтесь самі.

main-image
secondary-image1
secondary-image2
secondary-image3

Дати та факти

 • Сьогодні

  Почніть писати історію з нами

  Зважаючи на наші досягнення та розвиток, ми з нетерпінням чекаємо нових викликів і можливостей. Наша команда завжди відкрита до нових ідей та ініціатив, готова втілювати найсміливіші концепції в життя. Ми прагнемо створювати не просто веб-сайти та додатки, але й працювати над проєктами, які будуть змінювати світ та залишати слід у сучасній інтернет-культурі. Почніть писати нову історію вашого веб-проекту разом із нами, де кожен етап від створення до впровадження відзначатиметься нашою спільною метою - вашим успіхом. Ваші цілі - наша найважливіша мета, і ми готові йти вперед разом з вами!
  history photo 1
 • 2022

  Наша компанія зростає швидше за будь-коли: понад 50 працівників, понад 100 успішних проєктів та 15 партнерів, які допомагають нам змінювати світ веб-розробки та дизайну. Ми завжди відкриті до нових ідей та викликів, щоб надавати нашим клієнтам лише найкраще.
  history photo 2
 • 2021

  Наша компанія розширюється: вже понад 40 працівників, понад 85 успішних проєктів. Ми пишаємося тим, що маємо мережу з 10 партнерів, що дозволяє нам пропонувати ще більше високоякісних послуг. Також ми отримали сертифікат програми "go-digital" та запровадили нову послугу - alkima CLOUD хостинг, щоб надати нашим клієнтам найкращі технологічні рішення і підвищити продуктивність вебсайтів.
 • 2020

  Наша компанія продовжує рости та інноваційно розвиватися, завдяки нашій команді з 30 талановитих експертів та понад 70 успішним проєктам. Ми прагнемо бути лідерами в галузі веб-розробки та дизайну, забезпечуючи клієнтам найкращі результати.
 • 2019

  Інтернаціоналізація

  Ми вийшли на міжнародний ринок, щоб допомагати компаніям у всьому світі досягати своїх цілей. Зараз у нас понад 20 професіоналів та понад 50 проєктів, які додають вартість інтернет-спільноті. Ми вдосконалюємо наші навички і пропонуємо кращі технологічні рішення.
 • 2018

  Наша компанія зростає: у нас вже 10 талановитих співробітників та понад 20 успішних проєктів, які змінюють веб-простір. Ми віримо в силу співпраці та відданість якості.
 • 2017

  Початок нової історії

  Наша компанія була заснована з місією перетворювати ідеї у реальність та створювати інноваційні веб-рішення, які змінюють обличчя інтернету.
quote photo

«Хоча alkima є ще молодою компанією, у кожного з нас є досвід у різних сферах кар'єри, який ми здобували протягом років».

Marco PuppeCEO

Засновники

founder1

Марко Пуппе

CEO

Пропрацювавши кілька років у сфері податкового консалтингу / аудиту, він перейшов на розробку програмного забезпечення, а потім на кілька років взяв на себе керівництво великою компанією електронної комерції, а також став частиною правління середньої торгової мережі в Німеччині. Протягом цього часу він закінчив навчання в галузі ділового адміністрування і незабаром заснував компанію alkima WEB & DESIGN ® зі своїм нинішнім діловим партнером та став генеральним директором (CEO) групи alkima

founder2

Кіан Форооді

CTO

Кіан захоплювався розробкою програмного забезпечення ще з малого віку. Закінчивши навчання, він кілька років працював у великій компанії, що займалася електронною комерцією. Там він відповідав за технічний розвиток інтернет-магазину та внутрішніх систем, а також за розробку та адміністрування технічної інфраструктури на провідних позиціях. Крім того, він інтенсивно займався хостингом та блокчейном. У 2017 році він заснував компанію alkima WEB & DESIGN ® разом зі своїм діловим партнером і відтоді є головним технічним директором (CTO) групи alkima

Що про нас кажуть
reviews photo
reviews bw-logo
Міхаель Скурт
1 | 6
Генеральний директор. bw-online-shop
Завдяки витривалій і професіональній роботі команди alkima WEB & DESIGN ®, наш проєкт ідеально підтримується постійно. Незалежно від того чи це консультація, чи реалізація, чи оцінка. Команда цілодобово показує професійні результати, що відповідають нашим потребам.
reviews gadgets image
Andreas Donat | Client of alkima WEB & DESIGN
logo image
Андреас Донат
2 | 6
Генеральний Директор, FAMEONME Casting GmbH
alkima WEB & DESIGN ® надала нашому сайту fameonme.de абсолютно новий блиск. При цьому ми не потребували співпраці з десятками різноманітних підприємств: нам був наданий компетентний супровід від alkima WEB & DESIGN ® – від реалізації до підтримки. При виникненні питань чи термінових задач, alkima WEB & DESIGN ® – також надійний партнер у всіх сферах: хостинг, безпека і т. д. Дякую за чудову співпрацю!
slide image
photo image
logo image
Лорін Цоро
3 | 6
Маркетинг директор, office people Personalmanagement GmbH
Завдяки співпраці, чудовій підтримці та консультації від alkima WEB & DESIGN ® ми змогли ідеально адаптувати вебсайт нашої компанії до наших потреб і, в першу чергу, до потреб наших потенційних працівників. Як для одного з провідних постачальників кадрових послуг у Німеччині, для нас також важливо бути на найсучаснішому рівні в технологічному плані. Тому ми обрали alkima WEB & DESIGN ®!
slide image
photo image
logo image
Томас Майр
4 | 6
E-commerce директор, Dr. Beckers Central Apotheke
Маючи за мету поставити наголос на “індивідуальності та особистості” на сторінці онлайн магазину нашої аптеки, ми знайшли в обличчі alkima WEB & DESIGN ® креативного партнера, який зміг блискавично і точно відповідати нашим ідеям та вимогам. Виконання проєкту „Dr. Beckers Central Apotheke Online“ разом з цілою командою принесло мені велике задоволення і я радий, що ми маємо нагоду надалі оптимізовувати разом нашу інтернет-сторінку.
slide image
photo image
logo image
Д-р Гаврасьєва Наталія
5 | 6
Експерт з наукових комунікацій, Royal Canin
Хочу подякувати компанії alkima WEB & DESIGN ® за проявлений креатив у дизайні презентацій та брошур, та короткий термін і якісне виконання роботи. Сподіваюсь на плідну співпрацю у майбутніх проєктах.
slide image
photo image
logo image
Хайко Віттек
6 | 6
Генеральний Директор, LWF Lederwerk GmbH
Я шукав такого провайдера послуг, з яким я міг би зростати, але який попри все надавав би персональний підхід, оскільки я запланував перезапуск мого онлайн магазину. Знайшовши компанію alkima WEB & DESIGN ®, я отримав бездоганного провайдера для мого вебмагазину. Це відзеркалювалось у всіх сферах: технічній реалізації, прекрасному хостингу, а також у вебдизайн. alkima WEB & DESIGN ® завжди надає послуги швидко і бездоганно. Дякую, за гарну співпрацю і довготривалу кооперацію!
slide image