Alkima logo
Сервіси
Кар'єра
контакти

Ідеальний дизайн без компромісів

UX, UI, U … що?

Хтось взагалі розуміє що це все таке?

Ми, наприклад!

Як агентство з професійного вебдизайну, ми структуруємо Вашу ідею, забезпечуємо Вашим клієнтам незабутній та натхненний досвід, викликаємо візуальне захоплення.

Як саме? Ось так!

Mobile first
User-friendly
Business-oriented

UX дизайн - коли користувачі стають клієнтами

Якщо вміст не забезпечує те, що вказано на упаковці, то обидва компоненти нічого не варті.

Хіба ви придбали б спортивний автомобіль, який виграє кожну нагороду за дизайн, але має лише дві передачі? Отож-бо.

І кермо також повинно бути в потрібному місці. Тільки так ви зможете насолоджуватися подорожжю та дістатися до пункту призначення. Те саме стосується вашого вебсайту.

Тому що лише тоді, коли взаємодія з користувачем побудована таким чином, що ваші (потенційні) клієнти можуть якомога швидше та комфортніше дістатися до бажаного пункту призначення, ви досягнете успіху в інтернеті.

UI дизайн - більше, ніж гарна обгортка

Звичайно, врешті-решт мають значення саме внутрішні цінності.

Але кохання з першого погляду – це те, що на поверхні.

Це стосується як спортивного автомобіля, так і вашого вебсайту. І щоб переконатися, що іскра займеться, ми розробляємо дизайни, які справді заслуговують на цю назву.

Це дає Вам присутність в Інтернеті, яка не тільки зручна для користувача, але і залишає тривале враження.

Лише тоді ми досягнемо власних високих стандартів.

Тому наше агентство уособлює вебсайти, в яких форми, кольори та шрифти поєднуються в незабутній дизайн.

Ми стежимо за сучасними тенденціями, але не женемося за кожним ажіотажем. Наш результат – це вебдизайн, який сподобається вашим клієнтам – це закоханість Вашої аудиторії.

Інтернет-магазин

Професійно розроблений онлайн-магазин — це більше, ніж просто цифрова присутність — це Ваш квиток у прибутковий бізнес електронної комерції. Якщо Ви хочете створити індивідуальний інтернет-магазин, Ви прийшли за правильною адресою.

більше
WebDesignRightScreen image 1
WebDesignRightScreen image 2
WebDesignRightScreen image 3
WebDesignRightScreen image 4

Наші проєкти

project card image
atrava GmbH

Корпоративний сайт

Single-Page-Application (SPA)

fameonme-casting
FAMEONME Casting GmbH

Блог

WordPress

project card image
A.P.O. Beteiligungsgesellschaft mbH

Landing Page

Headless-CMS, Single-Page-Application (SPA), Strapi

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ ПРОЄКТИ

Корпоративний вебсайт

Виділяйтесь серед конкурентів за допомогою індивідуального корпоративного вебсайту. Залучайте та конвертуйте ще більше користувачів завдяки новим технологіям, UI/UX дизайну, ідеально адаптованому до вашої цільової групи, та ідеальному SEO!

більше
WebDesignLeftScreen image 1
WebDesignLeftScreen image 2
WebDesignLeftScreen image 3
WebDesignLeftScreen image 4

Mobile first

Замовляйте новий одяг, читайте улюблений щоденник у пробці або отримуйте інформацію про конкурента до зустрічі – 74 відсотки європейців користуються Інтернетом переважно зі своїх смартфонів.

І якщо ваш вебсайт, вебмагазин або корпоративний блог мають бути успішними, мобільний перегляд повинен бути принаймні таким самим переконливим, як і на екрані ПК.

Інтернет-магазини, зокрема, виграють від UX та UI-дизайну, який буквально відкриває очі користувачам планшетів або смартфонів.

Google теж це визнав. Тому наші вебдизайни не лише надихають своєю зручністю та унікальним виглядом: вони гарантують, що Ви знаходитесь на трибуні в Google пошуку – вище за Ваших конкурентів.

70%
людей використовують телефон для пошуку необхідної інформації
  Гортайте далі
  Mobile first
  mobile-first-frame image
  scroll image

  Часті запитання

  Клікніть на питання, щоб прочитати відповідь
  • Який досвід має alkima WEB & DESIGN ®?

   Великий. З великими та малими замовниками з усього світу. Ми радимо середній компанії по сусідству так само компетентно, як і міжнародній корпорації. Від дизайну та програмування до концепцій електронної комерції, ми - ваше вебагентство для успішних проєктів.

  • Як працює alkima WEB & DESIGN ®?

   Ваша довіра - це те, що рухає нами. Це означає: Ми не ховаємось за технічними термінами, а підтримуємо чітке спілкування та поради, які створюють справжню вартість для наших клієнтів. Це також означає: Ми витрачаємо час, щоб познайомитись з Вами, Вашою компанією та вашими цілями. Тільки тоді ми починаємо розробляти концепцію та реалізувати проєкт. Ми залучаємо Вас до кожного кроку, починаючи з перших макетів та разом з Вами та Вашою командою знаходимо найкраще рішення.

  • З якими інструментами працює alkima WEB & DESIGN ®?

   Вебдизайн - це ремесло, і той, хто хоче його опанувати, повинен вміти користуватися різними інструментами. Це про нас. Photoshop, Illustrator або Figma - лише кілька прикладів. У вас є запитання щодо конкретного інструменту? Зв'яжіться з нами!

  • Що потрібно alkima WEB & DESIGN ®, щоб розпочати роботу?

   В ідеалі Ви надаєте нам усю необхідну інформацію: логотипи, фотографії або шрифти. У Вас є корпоративний дизайн і, можливо, навіть відповідний посібник зі стилю, так званий гайд? Ідеально! А якщо нам бракує інформації, ми відразу дамо про це знати.

  • Як і коли я отримую дизайн?

   Ваше бажання - це наше завдання. Ви можете отримати дизайн у вигляді зображення, фігми або файлу PSD. В нас все настільки ж гнучко та просто, як і в хорошому вебдизайні. Тривалість проєкту також залежить від того, як швидко Ви зможете надіслати нам всю відповідну інформацію. Але оскільки ми працюємо дуже ефективно, Вам ніколи не доведеться чекати довше, ніж це необхідно. Обіцяємо.

  faq photo