Alkima logo
Сервіси
Кар'єра
контакти

Концепція та аналіз інтернет‑магазину

Ми не просто розробляємо ваш Інтернет-магазин, але включаємо в проєкт цілий ряд ноу-хау та досвіду з багатьох “найкращих практик”. Завдяки досвіду з обох сторін: з боку оператора інтернет-магазину та з боку агентства з розробки програмного забезпечення, ми є ідеальним партнером для Вашого проєкту.

У багатьох проєктах електронної комерції ми отримали великий досвід у всіх сферах, а це означає, що тепер ми можемо інтегрувати це у Ваш індивідуальний проєкт і привести Вас до успіху.

OnlineShopAnalysis laptop photo
OnlineShopAnalysis tablet photo
OnlineShopAnalysis phone photo

UI/UX дизайн як основний елемент кожного інтернет‑магазину

Наша агенція інтернет-магазинів має великий досвід у сфері веб-дизайну, і немає сумнівів: сьогодні простого дизайну інтерфейсу користувача вже недостатньо, щоб успішно позиціонувати себе на ринку та особливо серед потенційних клієнтів.

Успіх в електронній комерції починається з добре продуманого дизайну UX. Ось чому ми створюємо Веб‑дизайн для інтернет‑магазинів з урахуванням «найсучасніших» тенденцій і підтримуємо постійний моніторинг, щоб знати, які налаштування та функції працюють у кожний області та забезпечують найкращу продуктивність.

Завдяки нашій розробці інтернет-магазину Ви можете бути впевнені, що якість дизайну на найвищому рівні.

більше про вебдизайн
mobile-frame
online-shop animation image-1
online-shop animation image-2
online-shop animation image-3
online-shop animation image-4

UX дизайн

Хороший UX дизайн є ключовим для успішної електронної комерції. Саме тому ми ретельно враховуємо останні тенденції у світі дизайну і постійно вдосконалюємо наші продукти, здійснюючи постійний моніторинг та аналіз того, які функції та можливості ефективно працюють у конкретній сфері, щоб забезпечити максимальну продуктивність.

Ми залишаємося з Вами навіть після (пере)запуску!

Ми знаємо, що робота над інтернет-магазином не закінчилася після (пере)запуску. Завжди існують нові вимоги, будь то оновлення Google, нові цільові сторінки або абсолютно нові функції для Інтернет-магазину. Наші процеси розроблені таким чином, щоб постійно підтримувати наших клієнтів та постійно бути поруч з ними.

OnlineShopLunch laptop photo

Magento, Shopware та ін.

Ми реалізували багато проєктів електронної комерції в різних системах. Від Magento 1 та Magento 2 до Shopware 5Shopware 6WordPress/WooCommerceMauve та багато інших.

Крім того, ми маємо великий досвід у технічній реалізації інтерфейсів для різних систем управління товарами та у розробці індивідуальних модулів для різних систем інтернет-магазинів.

Відстеження електронної комерції,

наприклад, за допомогою google analytics

Сценарій, знайомий багатьом операторам онлайн-магазинів: маркетингові агенції хочуть, щоб у магазині було багато пікселів, тоді як постачальники технічних послуг часто мають труднощі, оскільки комунікація між маркетингом і розробниками – це складно. Це часто створює проблеми, оскільки маркетинг не завжди розуміє технічні аспекти, а розробники не завжди розуміють маркетингові потреби.

У нас це інакше. Ми є професіоналами у трекінгу для електронної комерції, оскільки розуміємо всі аспекти інтеграції. Ми розробили наш власний модуль для розширеного e-commerce трекінгу, який можна легко інтегрувати в різні системи магазинів, такі як Magento, Shopware та інші. Тому впровадження Google Tag Manager для нас не проблема.

background

Ніщо не допоможе, якщо основа не та!

Для того, щоб розробити правильну основу, вам потрібно багато знань, не тільки в галузі розробки програмного забезпечення, але і в Інтернет-маркетингу, і, перш за все розуміння того, як фактично працюють процеси в електронній комерції. Тільки той, хто володіє всіма цими знаннями, здатен створити основу для Інтернет-магазину, який орієнтований не тільки на цілі, але й на розвиток. Однак одну з цих частин часто забувають або її потрібно вирішити через сторонніх провайдерів – хостинг. Досвід показав, що це часто призводить до проблем.

online-shop-base right-phone photo
online-shop-base left-phone photo

У нас є рішення для цього!

Ми не тільки спеціалісти з розробки програмного забезпечення та вебдизайну, але також і з хостингу додатків. Оскільки агентство з веброзробки також є хостом, таких проблем навіть не виникає, оскільки ви отримуєте все з одного джерела.

Наше хостингове середовище індивідуально та ідеально адаптоване до Ваших потреб!

Захист даних є обов'язковим

Загальний регламент про захист даних, який набрав чинності у 2018 році, дуже змінив Інтернет. Регламент посилив зобов’язання інтернет-магазинів та операторів вебсайтів та значно збільшив відповідні штрафи. Цей регламент є чинним у всій Європі як “General Data Protection Regulation”, і кожен оператор в Інтернеті завжди повинен мати захист своїх користувачів на першому місці у списку справ.

Разом із лідером ринку Usercentrics, alkima WEB & DESIGN ®, як прямий партнер Usercentrics, пропонує своїм клієнтам платформу керування згодою (англ. Consent management platform (CMP)), яка допоможе вашому інтернет-магазину максимально відповідати вимогам до захисту даних. alkima WEB & DESIGN ® не тільки технічно реалізує CMP, але й надасть вам технічну підтримку від А до Я, включаючи інтеграцію трекінгу, повністю сумісну з вимогами до захисту даних.

 

data-protection left-phone img
data-protection right-phone img

Headless commerce

“Headless commerce” — це архітектура електронної комерції, у якій фронт енд і бек енд інтернет-магазину розділені на дві незалежні одне від одного частини, і обидві частини комунікують лише через інтерфейс. Це використовується, наприклад, в Progressive Web App (PWA).

Непрямий зв’язок між обома частинами та використання в них різних технологій підвищує гнучкість і продуктивність інтернет-магазину, але разом з цим і складність системи.

Багато систем для інтернет-магазинів, таких як Magento 2 або Shopware 6, уже дозволяють реалізувати архітектуру “headless commerce” за допомогою підходу API-First.

Frontend
headless-frontend
Backend
headless-backend

Наші проєкти інтернет‑магазинів

bw-online-shop-magento1
bw-online-shop

Інтернет-магазин

Magento 2

project card image
Livario GmbH

Інтернет-магазин

Magento 1

project card image
Westerwälder Biohöfe GmbH

Інтернет-магазин

WooCommerce, WordPress

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ ПРОЄКТИ