Alkima logo
Сервіси
Кар'єра
контакти

Ми завжди поруч, до та після (пере)запуску

relaunch photo
relaunch Competence icon

Компетентність

Користуйтеся нашою підтримкою і підвищуйте ефективність завдяки нашим ноу-хау в різноманітних системах. За допомогою коротких та найефективніших шляхів ми вчасно втілимо Ваші ідеї та бажання.

relaunch Support icon

Підтримка

Якщо Вам терміново необхідна лендинг сторінка або ж модуль для Вашого онлайн магазину, все одно чи Magento, чи WordPress, чи інші системи - ми зі своїми можливостями по розробці програмного забезпечення завжди відкриті для Вас. Від планування і концепції до виконання - ми завжди з Вами!

relaunch Reliability icon

Надійність

Ми завжди піклуємося про Вашу платформи, чи то інтернет-магазин, чи то корпоративний сайт, чи то індивідуальний вебдодаток, і не приховуємо технічний перебіг подій. Ми проводимо всі важливі для безпеки оновлення і завжди інформуємо Вас про все, що Вам потрібно знати як оператору онлайн-платформи.

Ми-правильний партнер для Вашої компанії!

alkima WEB & DESIGN ® складається зі спеціалістів з різних галузей, зокрема з розробки програмного забезпечення, вебдизайну / UX дизайну, та проєктних менеджерів / консультантів, щоб повноцінно підтримувати Вас та Ваш проєкт. Наші міжнародні клієнти та успіхи говорять про наш сервіс.
40 +
співробітників
5 +
років на ринку
100 +
завершених проєк
right-partner mobile photo
Що про нас кажуть
reviews photo
reviews bw-logo
Міхаель Скурт
1 | 6
Генеральний директор. bw-online-shop
Завдяки витривалій і професіональній роботі команди alkima WEB & DESIGN ®, наш проєкт ідеально підтримується постійно. Незалежно від того чи це консультація, чи реалізація, чи оцінка. Команда цілодобово показує професійні результати, що відповідають нашим потребам.
reviews gadgets image
Andreas Donat | Client of alkima WEB & DESIGN
logo image
Андреас Донат
2 | 6
Генеральний Директор, FAMEONME Casting GmbH
alkima WEB & DESIGN ® надала нашому сайту fameonme.de абсолютно новий блиск. При цьому ми не потребували співпраці з десятками різноманітних підприємств: нам був наданий компетентний супровід від alkima WEB & DESIGN ® – від реалізації до підтримки. При виникненні питань чи термінових задач, alkima WEB & DESIGN ® – також надійний партнер у всіх сферах: хостинг, безпека і т. д. Дякую за чудову співпрацю!
slide image
photo image
logo image
Лорін Цоро
3 | 6
Маркетинг директор, office people Personalmanagement GmbH
Завдяки співпраці, чудовій підтримці та консультації від alkima WEB & DESIGN ® ми змогли ідеально адаптувати вебсайт нашої компанії до наших потреб і, в першу чергу, до потреб наших потенційних працівників. Як для одного з провідних постачальників кадрових послуг у Німеччині, для нас також важливо бути на найсучаснішому рівні в технологічному плані. Тому ми обрали alkima WEB & DESIGN ®!
slide image
photo image
logo image
Томас Майр
4 | 6
E-commerce директор, Dr. Beckers Central Apotheke
Маючи за мету поставити наголос на “індивідуальності та особистості” на сторінці онлайн магазину нашої аптеки, ми знайшли в обличчі alkima WEB & DESIGN ® креативного партнера, який зміг блискавично і точно відповідати нашим ідеям та вимогам. Виконання проєкту „Dr. Beckers Central Apotheke Online“ разом з цілою командою принесло мені велике задоволення і я радий, що ми маємо нагоду надалі оптимізовувати разом нашу інтернет-сторінку.
slide image
photo image
logo image
Д-р Гаврасьєва Наталія
5 | 6
Експерт з наукових комунікацій, Royal Canin
Хочу подякувати компанії alkima WEB & DESIGN ® за проявлений креатив у дизайні презентацій та брошур, та короткий термін і якісне виконання роботи. Сподіваюсь на плідну співпрацю у майбутніх проєктах.
slide image
photo image
logo image
Хайко Віттек
6 | 6
Генеральний Директор, LWF Lederwerk GmbH
Я шукав такого провайдера послуг, з яким я міг би зростати, але який попри все надавав би персональний підхід, оскільки я запланував перезапуск мого онлайн магазину. Знайшовши компанію alkima WEB & DESIGN ®, я отримав бездоганного провайдера для мого вебмагазину. Це відзеркалювалось у всіх сферах: технічній реалізації, прекрасному хостингу, а також у вебдизайн. alkima WEB & DESIGN ® завжди надає послуги швидко і бездоганно. Дякую, за гарну співпрацю і довготривалу кооперацію!
slide image