Alkima logo
Сервіси
Кар'єра
контакти

Високопродуктивний хостинг з 2011 року

З нами ви отримаєте професійний хостинг інтернет-магазинів. Ми пропонуємо хостинг Magento та Shopware з багаторічним досвідом – від керованого хостингу до хостингу додатків та налаштування індивідуальних кластерів на декількох серверах.

Завдяки хостингу з високим рівнем доступності та безпеки, ми можемо запропонувати як невеликим, так і великим компаніям ідеальне індивідуальне хостингове рішення з цілодобовою підтримкою.

Enterprise hosting technologies image 1
Enterprise hosting technologies image 2
 • Динамічне

  масштабування

 • Швидка

  реакція

 • Кваліфікований

  сервіс

 • Автоматичний

  захист від збоїв

Висока безпека

Завдяки нашій спеціально адаптованій до безпеки даних технології, що базується на системі Docker-контейнеру, ми можемо забезпечити високу безпеку даних шляхом інкапсуляції різних систем. Всі послуги розроблені з урахуванням усіх вимог захисту даних.

security-and-performance image

Висока продуктивність

Наше хостингове середовище створено для того, щоб забезпечити найкращі показники та тим самим гарантувати Вашим користувачам ідеальне перебування у Вашому інтернет-магазині чи на Вашому вебсайті. У нас Ви отримаєте пакет послуг, що є ідеально підібраним під Ваш проєкт та не залишає бажати нічого кращого.

Технології

Web-Stack

Залежно від вимог, ми використовуємо NGINX або Apache PHP як бекенд. Аленавіть додаток на базі NodeJS - це не проблема. Або просто надайте нам готовий образ Docker, і ми інтегруємо його в налаштування хостингу.

 • Docker

  Основа середовища хостингу. Кожна служба працює у власному контейнері і, таким чином, ізолюється від інших служб. Це підвищує безпеку та гнучкість

 • Elasticsearch

  Окрім інтелектуальної повнотекстової пошукової системи на основі Lucene, ця технологія має швидкий час відгуку. Навіть з мільйонами статей Ваш пошук залишається результативним.

 • Redis

  Our hosting solutions have Redis servers that provide your application with a high-performance cache.

 • Varnish

  The use of the Varnish cache essentialy reduces the load time of your website. Increase your traffic without any delivery time lost.

hosting-technologies image
Що про нас кажуть
reviews photo
reviews bw-logo
Міхаель Скурт
1 | 6
Генеральний директор. bw-online-shop
Завдяки витривалій і професіональній роботі команди alkima WEB & DESIGN ®, наш проєкт ідеально підтримується постійно. Незалежно від того чи це консультація, чи реалізація, чи оцінка. Команда цілодобово показує професійні результати, що відповідають нашим потребам.
reviews gadgets image
Andreas Donat | Client of alkima WEB & DESIGN
logo image
Андреас Донат
2 | 6
Генеральний Директор, FAMEONME Casting GmbH
alkima WEB & DESIGN ® надала нашому сайту fameonme.de абсолютно новий блиск. При цьому ми не потребували співпраці з десятками різноманітних підприємств: нам був наданий компетентний супровід від alkima WEB & DESIGN ® – від реалізації до підтримки. При виникненні питань чи термінових задач, alkima WEB & DESIGN ® – також надійний партнер у всіх сферах: хостинг, безпека і т. д. Дякую за чудову співпрацю!
slide image
photo image
logo image
Лорін Цоро
3 | 6
Маркетинг директор, office people Personalmanagement GmbH
Завдяки співпраці, чудовій підтримці та консультації від alkima WEB & DESIGN ® ми змогли ідеально адаптувати вебсайт нашої компанії до наших потреб і, в першу чергу, до потреб наших потенційних працівників. Як для одного з провідних постачальників кадрових послуг у Німеччині, для нас також важливо бути на найсучаснішому рівні в технологічному плані. Тому ми обрали alkima WEB & DESIGN ®!
slide image
photo image
logo image
Томас Майр
4 | 6
E-commerce директор, Dr. Beckers Central Apotheke
Маючи за мету поставити наголос на “індивідуальності та особистості” на сторінці онлайн магазину нашої аптеки, ми знайшли в обличчі alkima WEB & DESIGN ® креативного партнера, який зміг блискавично і точно відповідати нашим ідеям та вимогам. Виконання проєкту „Dr. Beckers Central Apotheke Online“ разом з цілою командою принесло мені велике задоволення і я радий, що ми маємо нагоду надалі оптимізовувати разом нашу інтернет-сторінку.
slide image
photo image
logo image
Д-р Гаврасьєва Наталія
5 | 6
Експерт з наукових комунікацій, Royal Canin
Хочу подякувати компанії alkima WEB & DESIGN ® за проявлений креатив у дизайні презентацій та брошур, та короткий термін і якісне виконання роботи. Сподіваюсь на плідну співпрацю у майбутніх проєктах.
slide image
photo image
logo image
Хайко Віттек
6 | 6
Генеральний Директор, LWF Lederwerk GmbH
Я шукав такого провайдера послуг, з яким я міг би зростати, але який попри все надавав би персональний підхід, оскільки я запланував перезапуск мого онлайн магазину. Знайшовши компанію alkima WEB & DESIGN ®, я отримав бездоганного провайдера для мого вебмагазину. Це відзеркалювалось у всіх сферах: технічній реалізації, прекрасному хостингу, а також у вебдизайн. alkima WEB & DESIGN ® завжди надає послуги швидко і бездоганно. Дякую, за гарну співпрацю і довготривалу кооперацію!
slide image