Alkima logo
Сервіси
Кар'єра
контакти

Що ми розробляємо?

Ми розробляємо та впроваджуємо вебдодатки, такі як інтернет-магазини, корпоративні вебсайти, вебпортали та мобільні додатки, а також індивідуальні вебдодатки.

Наші проєкти зосереджуються не тільки на новітніх технологіях, але безпосередньо на Вас як на замовнику, адже ми завжди прагнемо максимально реалізувати наш проєкт, і найкращого результату в цьому ми досягнемо само разом з Вами.

Ми завжди слідкуємо за останніми тенденціями та гарантуємо Ваш успіх в Інтернеті!

Незалежно від того, який вебпроєкт Ви хотіли б реалізувати, завдяки багаторічному досвіду наші фронтенд та бекенд розробники створять для Вас ідеальну основу.

web-development info-with-square main images
secondary-image2
secondary-image1
secondary-image3

Наші технології

Наші ІТ-експерти знайдуть разом з Вами найкращі та найвигідніші способи розробки Вашого вебпроєкту. Ми працюємо з найсучаснішими вебстандартами. Саме тому ми також можемо розробити для Вас так звані “Прогресивні вебдодатки (PWA)”, які дозволяють досягти абсолютно нового рівня продуктивності. Все з урахуванням Ваших потреб.

Чи то при розробці концепції, чи то під час впровадження, завдяки гнучкому та цілезорієнтованому проєкт-менеджменту та супровідній підтримці, ми можемо гарантувати безперебійний та ефективний хід Вашого проєкту.

Не соромтеся, а зв’яжіться з нами прямо зараз та приєднайтеся до нас на шляху до успіху!

Більше про наші технології

 • Magento 2

  Онлайн-шопінг екстра класу

  Magento – надзвичайно швидкозростаюча платформа електронної комерції з гігантською мережею, що складається з приблизно 200 партнерів з програмування, 250 000 торговців і брендів у всьому світі та різноманітних галузевих партнерів, що розробляють додатки та розширення для платформи Magento. Magento – це корпоративне програмне забезпечення для розробки складних та масштабованих рішень для електронної комерції.
 • Shopware

  Онлайн-шопінг - це легко

  certificate image
  certificate image
  Shopware є на ринку з 2000 року і постійно розвивається. Особливо, орієнтовано на німецькомовні країни, Shopware є оптимальним вибором для невеликих та середніх інтернет-магазинів.
 • WordPress

  Просто і масштабовано!

  Що таке WordPress? На сьогодні WordPress – найпопулярніша CMS (система управління контентом) у світі. WordPress є основою для більш ніж 30% сайтів по всьому світу, і ця кількість постійно зростає! За допомогою цієї CMS ви можете легко створити блог чи вебсайт і навіть розробити невеликий проєкт електронної комерції.
 • Typo3

  Ентерпрайз-CMS

  TYPO3 is a complex but very flexible and scalable content management system, which belongs to the most widespread CMS worldwide! TYPO3 is the right CMS for medium and large projects with a view to future development. Around 400,000 web projects were realized with the help of TYPO3.

Індивідуальне програмування

Вже більш як 15 років ми маємо досвід в індивідуальному програмуванні та розробці проєктів для наших клієнтів. Ми розробляємо Ваш вебдодаток на основі різних технологій. З сучасними фреймворками JavaScript, такими як React, Vue.js або Angular у фронтенді, PHP або NodeJS у бекенді та SQL, а також NoSQL як з базою даних, ми можемо швидко та легко відповідати найрізноманітнішим вимогам та ефективно розробляти сучасні, безпечні та високопродуктивні масштабовані рішення.

Індивідуальне програмування

individual-development-preview photo
background
Що про нас кажуть
reviews photo
reviews bw-logo
Міхаель Скурт
1 | 6
Генеральний директор. bw-online-shop.com
З аlkima наш сайт fameonme.de постає в абсолютно новому світлі. Нам не потрібна ціла низка різних постачальників послуг, але ми отримуємо компетентну підтримку з повним пакетом послуг - від концепції до реалізації та підтримки. Команда Алікма є для нас таким же надійним партнером, коли мова йде про питання або термінові справи, як і у всіх питаннях, пов'язаних з хостингом, безпекою і т.д. Щиро дякуємо за цю чудову співпрацю!
reviews gadgets image
Andreas Donat | Client of alkima WEB & DESIGN
logo image
Андреас Донат
2 | 6
Генеральний Директор, FAMEONME Casting Donat & Gennaro GbR
alkima WEB & DESIGN ® надала нашому сайту fameonme.de абсолютно новий блиск. При цьому ми не потребували співпраці з десятками різноманітних підприємств: нам був наданий компетентний супровід від alkima WEB & DESIGN ® – від реалізації до підтримки. При виникненні питань чи термінових задач, alkima WEB & DESIGN ® – також надійний партнер у всіх сферах: хостинг, безпека і т. д. Дякую за чудову співпрацю!
slide image
photo image
logo image
Лорін Цоро
3 | 6
Керівниця відділу маркетингу, office people Personalmanagement GmbH
Завдяки співпраці, чудовій підтримці та консультації від alkima WEB & DESIGN ® ми змогли ідеально адаптувати вебсайт нашої компанії до наших потреб і, в першу чергу, до потреб наших потенційних працівників. Як для одного з провідних постачальників кадрових послуг у Німеччині, для нас також важливо бути на найсучаснішому рівні в технологічному плані. Тому ми обрали alkima WEB & DESIGN ®!
slide image
photo image
logo image
Томас Майр
4 | 6
Директор відділу електронної комерції, Dr. Beckers Central Apotheke
Маючи за мету поставити наголос на “індивідуальності та особистості” на сторінці онлайн магазину нашої аптеки, ми знайшли в обличчі alkima WEB & DESIGN ® креативного партнера, який зміг блискавично і точно відповідати нашим ідеям та вимогам. Виконання проєкту „Dr. Beckers Central Apotheke Online“ разом з цілою командою принесло мені велике задоволення і я радий, що ми маємо нагоду надалі оптимізовувати разом нашу інтернет-сторінку.
slide image
photo image
logo image
Д-р Гаврасьєва Наталія
5 | 6
Експерт з наукових комунікацій, Royal Canin
Хочу подякувати компанії alkima WEB & DESIGN ® за проявлений креатив у дизайні презентацій та брошур, та короткий термін і якісне виконання роботи. Сподіваюсь на плідну співпрацю у майбутніх проєктах.
slide image
photo image
lederwerk-logo
Хайко Віттек
6 | 6
Генеральний Директор, LEDERWERK Frankfurt
Я шукав такого провайдера послуг, з яким я міг би зростати, але який попри все надавав би персональний підхід, оскільки я запланував перезапуск мого онлайн магазину. Знайшовши компанію alkima WEB & DESIGN ®, я отримав бездоганного провайдера для мого вебмагазину. Це відзеркалювалось у всіх сферах: технічній реалізації, прекрасному хостингу, а також у вебдизайн. alkima WEB & DESIGN ® завжди надає послуги швидко і бездоганно. Дякую, за гарну співпрацю і довготривалу кооперацію!
slide image