Alkima logo
Сервіси
Кар'єра
контакти

Що ми розробляємо?

Ми розробляємо та впроваджуємо вебдодатки, такі як інтернет-магазини, корпоративні вебсайти, вебпортали та мобільні додатки, а також індивідуальні вебдодатки.

Наші проєкти зосереджуються не тільки на новітніх технологіях, але безпосередньо на Вас як на замовнику, адже ми завжди прагнемо максимально реалізувати наш проєкт, і найкращого результату в цьому ми досягнемо само разом з Вами.

Ми завжди слідкуємо за останніми тенденціями та гарантуємо Ваш успіх в Інтернеті!

Незалежно від того, який вебпроєкт Ви хотіли б реалізувати, завдяки багаторічному досвіду наші фронтенд та бекенд розробники створять для Вас ідеальну основу.

web-development info-with-square main images
secondary-image2
secondary-image1
secondary-image3

Наші технології

Наші ІТ-експерти знайдуть разом з Вами найкращі та найвигідніші способи розробки Вашого вебпроєкту. Ми працюємо з найсучаснішими вебстандартами. Саме тому ми також можемо розробити для Вас так звані “Прогресивні вебдодатки (PWA)”, які дозволяють досягти абсолютно нового рівня продуктивності. Все з урахуванням Ваших потреб.

Чи то при розробці концепції, чи то під час впровадження, завдяки гнучкому та цілезорієнтованому проєкт-менеджменту та супровідній підтримці, ми можемо гарантувати безперебійний та ефективний хід Вашого проєкту.

Не соромтеся, а зв’яжіться з нами прямо зараз та приєднайтеся до нас на шляху до успіху!

Більше про наші технології

 • Magento 2

  Онлайн-шопінг екстра класу

  Magento – надзвичайно швидкозростаюча платформа електронної комерції з гігантською мережею, що складається з приблизно 200 партнерів з програмування, 250 000 торговців і брендів у всьому світі та різноманітних галузевих партнерів, що розробляють додатки та розширення для платформи Magento. Magento – це корпоративне програмне забезпечення для розробки складних та масштабованих рішень для електронної комерції.
 • Shopware

  Онлайн-шопінг - це легко

  certificate image
  certificate image
  Shopware є на ринку з 2000 року і постійно розвивається. Особливо, орієнтовано на німецькомовні країни, Shopware є оптимальним вибором для невеликих та середніх інтернет-магазинів.
 • WordPress

  Просто і масштабовано!

  Що таке WordPress? На сьогодні WordPress – найпопулярніша CMS (система управління контентом) у світі. WordPress є основою для більш ніж 30% сайтів по всьому світу, і ця кількість постійно зростає! За допомогою цієї CMS ви можете легко створити блог чи вебсайт і навіть розробити невеликий проєкт електронної комерції.
 • Typo3

  Ентерпрайз-CMS

  TYPO3 is a complex but very flexible and scalable content management system, which belongs to the most widespread CMS worldwide! TYPO3 is the right CMS for medium and large projects with a view to future development. Around 400,000 web projects were realized with the help of TYPO3.

Індивідуальне програмування

Вже більш як 15 років ми маємо досвід в індивідуальному програмуванні та розробці проєктів для наших клієнтів. Ми розробляємо Ваш вебдодаток на основі різних технологій. З сучасними фреймворками JavaScript, такими як React, Vue.js або Angular у фронтенді, PHP або NodeJS у бекенді та SQL, а також NoSQL як з базою даних, ми можемо швидко та легко відповідати найрізноманітнішим вимогам та ефективно розробляти сучасні, безпечні та високопродуктивні масштабовані рішення.

Індивідуальне програмування

individual-development-preview photo
background
Що про нас кажуть
reviews photo
reviews bw-logo
Міхаель Скурт
1 | 6
Генеральний директор. bw-online-shop.com
З аlkima наш сайт fameonme.de постає в абсолютно новому світлі. Нам не потрібна ціла низка різних постачальників послуг, але ми отримуємо компетентну підтримку з повним пакетом послуг - від концепції до реалізації та підтримки. Команда Алікма є для нас таким же надійним партнером, коли мова йде про питання або термінові справи, як і у всіх питаннях, пов'язаних з хостингом, безпекою і т.д. Щиро дякуємо за цю чудову співпрацю!
reviews gadgets image
Andreas Donat | Client of alkima WEB & DESIGN
logo image
Андреас Донат
2 | 6
Генеральний Директор, FAMEONME Casting Donat & Gennaro GbR
alkima WEB & DESIGN ® надала нашому сайту fameonme.de абсолютно новий блиск. При цьому ми не потребували співпраці з десятками різноманітних підприємств: нам був наданий компетентний супровід від alkima WEB & DESIGN ® – від реалізації до підтримки. При виникненні питань чи термінових задач, alkima WEB & DESIGN ® – також надійний партнер у всіх сферах: хостинг, безпека і т. д. Дякую за чудову співпрацю!
slide image
photo image
logo image
Лорін Цоро
3 | 6
Керівниця відділу маркетингу, office people Personalmanagement GmbH
Завдяки співпраці, чудовій підтримці та консультації від alkima WEB & DESIGN ® ми змогли ідеально адаптувати вебсайт нашої компанії до наших потреб і, в першу чергу, до потреб наших потенційних працівників. Як для одного з провідних постачальників кадрових послуг у Німеччині, для нас також важливо бути на найсучаснішому рівні в технологічному плані. Тому ми обрали alkima WEB & DESIGN ®!
slide image
photo image
logo image
Томас Майр
4 | 6
Директор відділу електронної комерції, Dr. Beckers Central Apotheke
Маючи за мету поставити наголос на “індивідуальності та особистості” на сторінці онлайн магазину нашої аптеки, ми знайшли в обличчі alkima WEB & DESIGN ® креативного партнера, який зміг блискавично і точно відповідати нашим ідеям та вимогам. Виконання проєкту „Dr. Beckers Central Apotheke Online“ разом з цілою командою принесло мені велике задоволення і я радий, що ми маємо нагоду надалі оптимізовувати разом нашу інтернет-сторінку.
slide image
photo image
logo image
Д-р Гаврасьєва Наталія
5 | 6
Експерт з наукових комунікацій, Royal Canin
Хочу подякувати компанії alkima WEB & DESIGN ® за проявлений креатив у дизайні презентацій та брошур, та короткий термін і якісне виконання роботи. Сподіваюсь на плідну співпрацю у майбутніх проєктах.
slide image
photo image
lederwerk-logo
Хайко Віттек
6 | 6
Генеральний Директор, LEDERWERK Frankfurt
Я шукав такого провайдера послуг, з яким я міг би зростати, але який попри все надавав би персональний підхід, оскільки я запланував перезапуск мого онлайн магазину. Знайшовши компанію alkima WEB & DESIGN ®, я отримав бездоганного провайдера для мого вебмагазину. Це відзеркалювалось у всіх сферах: технічній реалізації, прекрасному хостингу, а також у вебдизайн. alkima WEB & DESIGN ® завжди надає послуги швидко і бездоганно. Дякую, за гарну співпрацю і довготривалу кооперацію!
slide image
Більше про наші сервіси

Корпоративні
вебсайти

Немає різниці WordPress, TYPO3, Contao чи індивідуальна розробка. Ми розробляємо професійні, направлені на певну цільову групу, вебпроєкти.

Software development image
читати більше

Інтернет-магазини

Ми - досвідчена команда розробників на платформах Magento та Shopware. Ми завжди готові дати Вам поради і підтримати у будь якій ситуації.

Corporate websites image
читати більше