Alkima logo
Сервіси
Кар'єра
контакти

Аналіз, концепція та визначення цілей Вашого корпоративного вебсайту

Ми разом з Вами аналізуємо/концепціонуємо Ваш корпоративний вебсайт і разом визначаємо цілі. Завдяки нашому багаторічному досвіду в розробці корпоративних вебсайтів та величезній палітрі знань про вебсайти, “best practices” та спрямування користувачів до конверсії, ми зможемо зробити Ваш онлайн-проєкт успішним.

WebsiteAnalysis laptop image
WebsiteAnalysis tablet image
WebsiteAnalysis phone image

Вебдизайн та UX‑Дизайн

Ми розробляємо повністю індивідуальний вебдизайн, адаптований до Ваших потреб та потреб Ваших користувачів, і все це, звичайно, “mobile first”!
Оскільки ми не лише розробляємо простий вебдизайн, але й повністю враховуємо важливість UX-дизайну у своїх проєктах, ми можемо не тільки надати Вашому сайту унікальну красу, а й розробити якісний вебсайт, орієнтований на підсвідому зручність для будь-якого інтернет-користувача.

website-design screen image
website-design palette image

Оптимізація пошукових систем (SEO)

Ми – техкомпанія з пристрастю до Web. Пошукова оптимізація сайту відноситься сюди настільки ж, як і використання найновіших технологій. З самого старту наші вебсайти ідеально оптимізовані для таких пошукових систем, як Google, Bing та ін.

website-seo right-phone image
website-seo left-phone image

Високопродуктивний хостинг

Як технічне вебагентство з повним набором послуг, ми також можемо запропонувати індивідуальний та безпечний хостинг для вашого вебсайту. З високою продуктивністю не тільки на місцевому рівні, але і на міжнародному рівні, якщо це необхідно.

Більше про хостинг

Розробка з системою управління контентом

Ми розробимо для Вас сучасний вебсайт із різними системами управління контентом (CMS), який одразу ж матиме всі важливі функції. Не важливо, з WordPress чи з TYPO3, ми зробимо Ваш корпоративний вебсайт успішним.
Ви також зможете самі використовувати ці CMS для простого редагування або додавання контенту на вебсайті, такого як зображення та текст.

cms icons
cms image
  • Блог

    Як правило, блог також не варто ігнорувати. Ми закладуємо для Вас цей функціонал у кожен корпоративний вебсайт.

  • Headless CMS

    За Вашим бажанням ми також можемо реалізувати Ваш вебсайт за допомогою найновіших технологій, таких як React (Next.js, Gatsby) або Vue.js (Nuxt.js). Це дозволяє нам додатково покращувати продуктивність та зручність користування Вашим вебсайтом, що також сприяє хорошому SEO-ранжуванню!

  • Багатомовність

    Багато корпоративних вебсайтів потребують багатомовності. Ми можемо взяти на себе повну інтеграцію багатомовнсоті на Вашому вебсайті і, при цьому, ніколи не втратимо фокус на оптимізації для пошукових систем.

Інтернет-маркетинг та тексти

Разом з нашим партнером atrava GmbH ми також можемо сконцепціонувати, сформувати та підтримувати ваш вебсайт у сфері онлайн-маркетингу.

website-marketing image
website-marketing screenshot 1
website-marketing screenshot 2

Наші проєкти корпоративних сайтів

olymp-olymp
OLYMP GmbH & Co. KG

Корпоративний сайт

WooCommerce, WordPress

project card image
office people Personalmanagement GmbH

Корпоративний сайт

Headless-CMS, Single-Page-Application (SPA), WordPress

Praxis-proDOPA
Praxis proDOPA®

Корпоративний сайт

Individual software development, WordPress

Bonin
Bonin & Amstutz GmbH

Корпоративний сайт

WordPress

SBS
SBS − Singa Bearings Solutions® Pte Ltd.

Корпоративний сайт

WordPress

Kalkan
Zahnarztpraxis Dr. Kalkan & Kollegen

Корпоративний сайт

WordPress